| Zuza_2058 a întrebat:

Cum este baiatul/fata visurilor voastre?

Răspuns Câştigător
| CatMeadow a răspuns:

Pai chiar nu ma intereseaza la un baiat culoarea parului sau a ochilor.tot ce stiu este ca vreau sa fie mai copilaros si sa stie sa se distreze.ma refer sa stie sa glumeasca si sa zambeasca des. ador un baiat care zambeste. sa nu fie vulgar, desi ma excita faptul ca un baiat ar injuralaughinglaughing. sa fie dulce, tandru.ferm.cand e sexy si face mutre laughing stiti voi la ce ma refer. vreau sa aiba slipirea aia in ochi happy sa nu aiba muschi mari.nam nevoie de un baiat wow1 nu vreau ceva SF! laughing vreau un baiat normal. daca are patratele e ok. e chiar ff ok. vreau un baiat care sa se imbrace bine. sa aiba stilul lui propriu. si nu ma intereseaza daca e mulatru.negru.chinez.japonez.etc///nus rasistalaughing iubesc in special coreenilaughing. arpopo de culoarea ochilor sincerlaughing as prefera un baiat cu ochi caprui daca ma gadesc bine dar nu neaparat. vreau sa-i placa animalelelaughing si sa stie sa gateasca,, sa dansese,, deseneze si sa scrie poeme.cantecelaughing daca as intalnii un astfel de baiat as fi dispusa sai ofer chiar tot ce amlaughing

6 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Buna!

Baiatul viselor mele este :
-inalt, slab, cu ochi caprui sau negri, brunet sau saten, piele alba.
-amuzant, dragut, sensibil, puternic, de gasca, optimist.

Merry Christmas!

| Marynna a răspuns:

Pai...baiatul perfect pentru minethinking

sa aiba parul puutin lung(nu exageratlaughing), culoarea nu conteaza, sa fie acceptabil ca aspect(nu pun pret asa mult pe fizic, dar nu vreau sa fie sperietoarelaughing) iar la suflet sa fie amuzant, intelegator, romantic... un zvon adicalaughing)

glumesc, poate mai exista baieti asalaughing

| BlackVeil a răspuns:

Cu ochii verzi sau caprui, parul brunet sau roscat, inteligent, tacut, inalt. Cel mai important e sa fie intelegator si foarte matur. happy

| ionika17 a răspuns:

Buna, si Craciun FericiT. Poi fata viselor mele cum as vrea sa fie?! As vrea sa fie serioasa, sa fie cu capu pe umeri, romantica, sensibila, sa aiba simtu umorului, sa fie dulce:X, sa imi d-ea atentie, si sa nu aibe prea multi prieteni. Iar aspectul fizic sincer nu ma interseaza prea mult sa fie draguta, sa imi placa mi-e, nu ma prea intereseaza ce spune lumea.Cam asta ewinkingsucces:*

| FanMJJ a răspuns:

E frumoasa, cun un par brunet lung, ochii caprui, da sunt prea prost sa ii spun asta rolling on the floor

| RiRihXd a răspuns:

Mi-a placut ce a raspuns LikeTheRealShit, chiar asa vad si eu un baiat perfect! Si chiar il vad in fiecare zi la scoalalaughinglaughinglaughing. Deci, e al meuhappy