| Aduuuu a întrebat:

Sal TPU. Vreau sa-mi pun piercing in limba fara ca ai mei sa afle? Am vreo sansa. Vreau sa stiu cum e? Daca doare asa mult si cu anestezic? Cate zile sta unflata limba? Daca pot manca, plimba limba prin gura primele zile... Va rog. Vreau tot ce stiti despre. Dau funda. mersi :X:X:X

1 răspuns:
| Maximamspusiara a răspuns:

Da, se poate sa ai pe ascuns, si eu am avut, nu este dureros de loc, nu inte incurca la mancat deloc, nu se umfla limba, nu nimic. Cel mai greu este sa-l ascunzi laughing