| SupraNaturalDM a întrebat:

Scz lume;**** Vreau sa intreb cum este cand ai piercing in limba adica stiu ca... ti se umfla si nu poti manca cateva zile dar cum este? Este funny cand ai? Mai poti saruta ca inainte sau este mai cool cu piercing happy? AA si am auzit ca te deranjeaza in gura? si am auzit ca poti avea probleme cu dantura e adv?:** Mss

3 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Dar de ce vrea lumea asta sa se automutileze?

| Maomau a răspuns:

Este la fel cum ai mirosi cu un batz in nas, sau ai face lipsa mare cu o pana in fund!

| Juleuuss a răspuns:

Dureros, normal.