| CheetahQueen a întrebat:

Sall!happy Am si eu o mica problema cu vestimentatia... Pur si simplu nu imi plac hainele pe care le port si care sunt in garderoba mea.Cand merg pe strada etc. nu ma simt bine in pielea mea.As vrea sa imi refasc garderoba dar nu stiu ce stil sa aleg ca sa mi se potriveasca Nu vreau haine cu multe strasuri margele etc sunt o fire mai simpla dar totusi cat de cat elegant. Imi plac blugii de aproape orice culoare, esarfele, tricourile lungute, tenesii, saldalele, jachetele....doar ca nu prea le asortez bine.As prefera sa port accesori dar nu exagerat de multe.Imi e greu sa gasesc o conexiune intre toate aceste haine pe care le-am insirat mai sus dar vreau sa imi fac propiul stil.Cum as putea sa imi asortez hainele cu personalitatea pentru a ma simti bine in pielea mea mereu? Funditahappywinking

Răspuns Câştigător
| Andaiulia a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti la propriu stil, pentru ca ai spus chiar si tu ca nu le asortezi bine...incearca un stil casual cu tente girlie...sau sporty.incearca sa iti faci colectii, seturi pe http://www.polyvore.com/ si o sa iti dai singura seama.mult succes:*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te imbraci cu ce ti se pare potrivit apoi cand cumperi haine noi te uiti bine la ele inainte sa le alegi.

| Rockstille a răspuns:

Buna! Si eu eram asa dar m-am uitat puitn pe net cum se imbraca vedetele si asa mi-am creat si eu stilul meu. Cum ai spus si tu vrei sa te imbraci simplu dar sa arati elegant. De ex poti sa-ti iei o pereche de blugi ce culoare iti place tie sa zicem negri si iti iei un tricou colorat (rosu sa zicem) si daca vrei un sacou negru sau colorat (rosu) si niste tenesi sau sandale rosii daca e sacoul negru si negre daca ai sacoul rosu. Cauta si tu ce crezi ca iti place si uitate la niste poze cu vedete si alegeti stilul preferat. Sper ca ti-am fost de folos! Funditapuppy dog eyes