| Tipul112 a întrebat:

Sall am si eu o problema(daca pot so numesc asa)..nujtu daca o fata ma place si eu o plac mereu cand ma vede la scoala imi zambeste vine in fata mea si imi face cu mana si mereu sa ma bage in seama eu vorbind cu preteni.,., oare ma place?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Da,te place. fi sigur de asta.
Doar ca asteapta semne si din partea ta.
Ce mai astepti?!
Sa se plictiseasca ca actioneaza numai ea?
Da-i de inteles ca si tu o placi. Da-i atentie. Interactioneaza cu ea!
Succes!

7 răspunsuri:
| IateyourCookie a răspuns:

E posibil sa te placa, dar e foarte posibil sa se comporte asa doar din politete sau pentru ca asa e ea. si eu ma comport asa cu unii baieti, nu ii plac, dar imi place compania lor

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Eu zic ca te place dar ai putea sa aflii singur. Vorbeste cu ea, poti sa faci tu urmatorul pas.

| Azµre a răspuns:

Am postat mai devreme un mic ghid poți trage cu ochiul
http://www.tpu.ro/......t-inspira/

| rebeca22 a răspuns:

Eu cred ca da

| Tipul112 explică (pentru rebeca22):

Msi esti singura care mi-a dat un raspuns macar 1 sa primesclaughing)

| deiutaza a răspuns:

TE place sigur. Sau incearca sa te raneasca. Iai spus ca o placi? Daca da ar putea sa joace un pariu saunuma sa te faca de ras.Dar posibil sa te si iubeasca

| Tipul112 explică:

Msi tuturor chiar m-ati ajutat