| noisolpXekuNemertXe a întrebat:

Am și eu o dilemă legată de plăcerile subtile. În primul rând menționez că am 16 ani și mascul de sex. Acum să trecem la subiect. Până acum mi-am inhibat pornirile sexuale, deoarece știu că iubirile astea sunt trecătoare și nu voiam să intru în depresii că nu mă mai place, sau chestii de genul, dar acum nu mai rezist. Eu am niște fetish-uri sexuale. Două dintre ele ar fi părul blond deschis și ochi albaștrii etc. Și faza e că am o cunoștință de când eram mic care marchează cam toate punctele astea, plus că e destul de matură pentru vârsta ei (mi se pare mie). Singura problemă este că e mai mică ca mine cu 5 ani și e o diferență prea mare de vârstă pentru o relație deschisă. Înțelegeți voi. În fine, eu o știu de mai mult timp, după cum am spus, dar în ultimele luni am început să o remarc. Nu știu exact ce să fac, în sensul că nu pot vorbi cu ea (nu vreau să o șochez + că mi-e frică că părinții ei o să aibă o impresie nu prea OK și se cunosc cu ai mei, deci ar ieși nașpa). Nu pot vorbi nici cu prietenii (nu sunt destul de maturi ca să înțeleagă analitic situația și o să reiese o caterincă totală, știu sigur că i-am studiat de mult timp). Nu pot vorbi nici cu părinții de frica să nu folosească informațiile împotriva mea sau să acționeze în consecință (gen să o aducă și să mă facă de râs sau așa ceva), că altfel, mama e înțelegătoare.
De altfel, eu sunt destul de răbdător, rezist luni de zile fără să fac ceva ce tot aștept, dar că parcă intru în depresie. În fiecare zi fac același lucru, (pierd vremea pe net). Nu îmi mai pasă de nimic, nu mai ies cu prietenii și singurul lucru care îmi dă motivație de luni până vineri este simplul gând că poate la sfârșit de săptămână o să fac cumva să fiu în preajma ei într-o situație într-o împrejurare intimă.
Ar mai fi și că mi-e frică să nu suspecteze ceva, având în vedere că i-am trimis nu știu câte mesaje de ceva vreme, încercând să intru în "cercul" ei, deși bine elaborate, fără nicio reușită.
Ce îmi sugerați? Am impresia că nu am cu cine vorbi deschis despre problema asta și deși nu-i așa mare, parcă nu mai rezist să aștept. Uneori am impresia că am chiar înclinări homo doar din lipsa de stimulare.
Apropo, faza mai e că în zona mea nu prea se găsesc blonde așa cum îmi plac mie sau alea care ar fi, nu sunt de treabă.
FĂRĂ CATERINCĂ VĂ ROG!

8 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Totusi, ea are doar 11 ani, ceea ce vrei tu nu e prea decent, iar daca sa zicem ca printr-un punct ajungi in situatia mult dorita, ar putea s-o afecteze destul de mult pe ea, si asta intr-un mod negativ.
Mai bine rabdare si cauta alta tinta de o varsta mult mai apropiata de tine.

| cristimihailov a răspuns:

Salut,
O intrebare: cunosti alte fete brunete cu ochi albastrii asa cum iti plac tie?

Stii... parul se poate vopsi...

| noisolpXekuNemertXe explică (pentru cristimihailov):

Da, chiar știu una care iese în evidență, dar faza e că e din alt oraș și face naveta la liceu la mine, deci pică...
Și dacă tot ai menționat de păr, prefer femeile mai rare, mai "exotice", dacă mă înțelegi, nu imitațiile. laughing

| noisolpXekuNemertXe explică (pentru cristimihailov):

Și ar fi ciudat să-i cer iubitei să se vopsească pentru mine.

| cristimihailov a răspuns (pentru noisolpXekuNemertXe):

In mod normal fetish-urile vin si pleaca. La fel si culoarea parului.

Sunt mai multe moduri de a face asta. Poti sa ii ceri daca crezi ca asa este bine si ca accepta. Eu as incuraja-o sa testeze, sa se redescopere. Ce poate sa piarda?

Modul in care pui problema e important pentru a convinge.

| Acras a răspuns:

O tu mascul feroce de sex ce esti...Mai intai trebuie sa spun ce am inteles eu din toata povestea ta deci tu ai 16 ani si ea e cu 5 ani mai mica deci asta ar insemna ca are 11 deci tu intelegi ca ea nici macar nu are habar ce inseamna sex si ce mai vrei tu.Si apoi mai este si problema ca are 11 ani nu e normal ce iti doresti tu mai ai putin si te poti inscrie printre pedofili....mai degraba fate homo frate vad ai stilul asta popo de a te exprima cred ca te va prinde..incearca ia-o si tu in gura si c.r si apoi te poti hotari ori popo ori pedo.Succes

| noisolpXekuNemertXe explică (pentru Acras):

Man, nu poți vorbi la vârsta mea de pedofilie, având în vedere că am doar 16 ani. Pe la 30 de ani putem vorbi altfel. Și 5 ani nici nu e așa mult, doar că în cazul meu sunt diferențe enorme de maturitate și dezvoltare fizică, dar dacă stau să mă gândesc, relația asta ar fi OK dacă aș avea 30 de ani și ea 25. Mă rog, fiecare cu părerea lui!

| maria425643 a răspuns:

Fa te peste