| dragonballz a întrebat:

pe 14 februarie vreau sa sa cumpar cate un trandafir pentru fiecare fata din clasa de ziua indragostitilor cum vi se pare ideea?

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

De ce ai face asta? esti indragostit de fiecare colega? e ok de 8 Martie dar nu de ziua indragostitilor.

| wolder a răspuns:

Dragutbig grin
Dar mai bine da-i doar iubitei sau unei colege mai speciale

| larrii a răspuns:

Vaai dar esti in bani?laughing E un gest dragut, dar de ziua indragostitilor se dau flori si cadouri doar intre indragostiti nu si prieteni. Lasa asta cu florile pe 1 martie, 8 martie, acum ii poti cumpara un trandafir frumos prietenei tale (daca ai).

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Nu mi se pare o idee foarte bună big grin.
Ţie nu îţi place de nimeni? Nu cred.
Dă.i fetei de care îţi place, nu tuturor. Va aprecia foarte mult gestulwinking

Sper că te.am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea este buna, insa pentru 8 Martie. De Ziua Indragostitilor ii poti oferi un trandafir persoanei de care esti indragostit, daca esti.

| Smile3 a răspuns:

Sunt de acord cu Evenso! ...Adica e ca si cum esti disperat sa ai o prietena asa ca le incerci pe toate sa vezi care vine tine!(sau chiar asa este?!).In plus, n-o sa faci nici o fata sa se simta special! Mai bine i-ai da doar unei fete(de care chiar iti place) sau nu mai faci nimic!

| cojac a răspuns:

Buna! e buna ideea...dar vezi daca iti place pe cineva in special nu fa asta fiindca eu tot asa am patit doar ca aveam o relatie cu profesoara si tot imi punea nota 2/5 si nu imi permitea sa o sarut, sa-i sun, etc.dar mai gidestete si tu.

| StefanGeorge2002 a răspuns:

Mie mi se pare foarte frumos din partea ta!