| dragonballz a întrebat:

pe 14 februarie vreau sa sa cumpar cate un trandafir pentru fiecare fata din clasa de ziua indragostitilor cum vi se pare ideea?

8 răspunsuri:
| StefanGeorge2002 a răspuns:

Mie mi se pare foarte frumos din partea ta!

evenso
| evenso a răspuns:

De ce ai face asta? esti indragostit de fiecare colega? e ok de 8 Martie dar nu de ziua indragostitilor.

| Smile3 a răspuns:

Sunt de acord cu Evenso! ...Adica e ca si cum esti disperat sa ai o prietena asa ca le incerci pe toate sa vezi care vine tine!(sau chiar asa este?!).In plus, n-o sa faci nici o fata sa se simta special! Mai bine i-ai da doar unei fete(de care chiar iti place) sau nu mai faci nimic!

| wolder a răspuns:

Dragutbig grin
Dar mai bine da-i doar iubitei sau unei colege mai speciale

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Nu mi se pare o idee foarte bună big grin.
Ţie nu îţi place de nimeni? Nu cred.
Dă.i fetei de care îţi place, nu tuturor. Va aprecia foarte mult gestulwinking

Sper că te.am ajutat.

| cojac a răspuns:

Buna! e buna ideea...dar vezi daca iti place pe cineva in special nu fa asta fiindca eu tot asa am patit doar ca aveam o relatie cu profesoara si tot imi punea nota 2/5 si nu imi permitea sa o sarut, sa-i sun, etc.dar mai gidestete si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea este buna, insa pentru 8 Martie. De Ziua Indragostitilor ii poti oferi un trandafir persoanei de care esti indragostit, daca esti.

| larrii a răspuns:

Vaai dar esti in bani?laughing E un gest dragut, dar de ziua indragostitilor se dau flori si cadouri doar intre indragostiti nu si prieteni. Lasa asta cu florile pe 1 martie, 8 martie, acum ii poti cumpara un trandafir frumos prietenei tale (daca ai).