| CreakTudor a întrebat:

Sa ma duc sa ointreb daca are pe cineva, si daca raspunde nu sa o sarut?

Răspuns Câştigător
| Scriitoarea a răspuns:

Pasi mai intai trebuie sa o vrajesti, adica mai intai va cunoasteti(vorbind acum daca raspunsul ei ar fi nu), dupa luati totul incet incet si apoi sarutul.adica nu trebuie sa grabesti lucrurile, plus ca in ochii acelei fete nu vei pica extrem de bine, adica te va considera prea direct si e destul de oplesitor.Cum am spus, incet incet, nu rata niciun pas, fiecare are un rol important intr-o relatie.
Multa bafta, pa-pa

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca zice ca nu are pe cineva nu o saruta pentru ca te crede nesimtit dar o poti invita la un suc

| DNSK a răspuns:

Daca iti iei 2 genti peste cap. fugi. ar fi o idee, dar n-o brusca, nu o obliga, nu o forta. daca vezi ca nu vrea, da-i pace

| CreakTudor explică:

Multi colegi / prieteni mi-au zis ca nu am sansa cu ea. Dar incercarea moarte n-are. Si a iesit

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei palma peste fata da

| h3r a răspuns:

Te sfătuiesc să n-o săruţi, vei avea tot mai puţine şanse pe urmă, asta în cazul în care nu are pe altcineva.
Poţi purta o discuţie cu ea, astfel încât să ajungi să o întrebi despre un posibil prieten.

Grijă, calm, răbdare.
Succes!

| michelia a răspuns:

Dar cine te crezi?
Orice fata care nu are pe cineva trebuie sa fie dispusa sa se sarute cu tine?

| drhotzu a răspuns:

DAAAAAA! dar sa ai pe cineva care sa filmeze sa ne arati si noua marea palma!
glumesc, cu o fata nu trebuie sa te comporti asa ca un, scuza expresia, un necioplit, trebuie sa fii mai finutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parcă-mi şi imaginez:
" - Scuză-mă, ai un prieten/iubit?
- Nu, de ce?!
* failed kiss * şi... * facepalm *
- Nesimţitule. "

| alex500 a răspuns:

Cere-i numarul de telefon, cum sa o saruti asa direct?

| mini35 a răspuns:

Prietene ar fi bine sa zica ca nu are prieten, dar nu o saruta inca invit-o si tu undeva vorbiti, cunoastetiva si daca te place atunci incearca.Suceswinkingbig grin

| Lala_Gabriela_1998 a răspuns:

Depinde( nu am avut prieten si na nu stiu dar ) mie mi ar placea ca un baiat sa ma sarute prin surprindere daca e unul care imi place daca nu isi i a o palma laughing deci depinde de ce simte ea vezi cum sta treaba pe moment

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

Poate sa tina, poate sa nu, dar eu as incerca, daca nu tine te distrezi oricum...

Răspuns utilizator avertizat
| Cristiine a răspuns:

Duteeeee, orice fata si-ar dori asta nu conteaza cum reactioneaza puppy dog eyes Du-te du-te du-te! Ce frumos din parte ta!