| MarianZXQ a întrebat:

Am 14 ani si nu imi gasesc vocatia, nu ma pasioneaza nimic in afara de gaming dar nu se poate trai din asta...habar nu am ce sa fac, simt ca viata mea nu are nici un rost, zilnic certuri, scandaluri legate de scoala, mi s-a luat de tot. Prieteni nu am, toata ziua stau in pat plictisit si astept sa se duca si ziua de azi. Am niste parinti redusi mintal care pentru orice lucru care-l fac gresit sau cand mai plec de la ore, imi iau toate lucrurile si fac pe sefii cu mine. Nu suport sa stau nici in casa cu ei, mereu am ganduri de sinucidere dar astept sa intre rusii in Romania sa murim. Am cautat peste tot articole dar nu ma lamuresc.

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

De fapt multi chinezi lucreaza ca gameri. Ii platesti sa fie in echipa cu tine sau sa-ti atinga cutare nivel sau sa-ti antreneze personajul sau sa-i bage cutare arme.

Daca esti gamer super bun se pot castiga bani frumosi.

| Dismally a răspuns:

Esti cam tanar pentru a-ti gasi o vocatie. Bucura-te de varsta pe care o ai si de ce poti face la aceasta varsta, in timp iti vei gasi si vocatia. Nu ai pentru ce sa te gandesti la sinucidere, iar rusii nu vor veni stai linistit happy

| MadagasHardwell a răspuns:

Faza cu rusii m-a amuzat teribil laughinglaughing

| MarianZXQ explică:

O sa te amuze ei mai tare cand trec cu tancurile prjn tara asta de ****

| MarianZXQ explică:

N-are rost sa va plictisesc cu viata mea de ****, oricum n-aveti cum sa ma ajutati, salut.