| MunteanuDraghici1134567890011123121314 a întrebat:

Salut, am 16 ani si sunt baiat. Inaltimea mea este de 1, 64m. Imi pute ti spune daca mai am sanse sa cresc macar 6-7 cm?. Adica mie mi au dat cateva fire de par la subrat si colegilor mei de clasa deja le-au dat pe piept si toti au o inaltime de minim 1, 74cm, crede ti ca as mai putea sa cresc macar pana la 1, 73? Apropo tata are 1, 84 iar mama 1, 55.

5 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Ai 16 ani, deci o sa mai cresti happy. Inca mai mult decat te astepti. Dar asta depinde si de alimentatie dar si activitatile pe care le faci. Unii se dezvolta mai incet, altii mai repede.

| Axys a răspuns:

Buna aici e infunctie de organismul tau trebuie sa fi multumit de ceea ce esti bine ca esti sanatos asta e tot ce conteaza acum. happy de crescut o sa mai cresti happy

| GreenVoid a răspuns:

Daca semeni cu maica ta n ai sanselaughing

| MunteanuDraghici1134567890011123121314 explică (pentru GreenVoid):

Fiecare cu geneticul lui, eu nu cred in mitul daca ai parinti mici vei fi si tu mic, adica am prietenii de 1, 85-190 care au parinti sub 1, 70, eu am spus inaltimea ca fapt diverswinking

| GreenVoid a răspuns (pentru MunteanuDraghici1134567890011123121314):

Eu am ambii parinti minioni deci prin urmare sunt si eu la fel.Mersi ca m ai informat de acum nu mai dau vina pe ei, dau vina pe soartalaughing