| x2gk9r a întrebat:

Salut...as vrea un sfat
De ce va timp ma simt singur si simt nevoia sa ma asculte si pe mine cineva, nu simt nevoia sa imi fac relatie fiindca in ziua de azi nu se mai prea gaseste fata perfecta sau etc...mai mult ma enervez ce patesc la liceu de ex: ca ma ridicat un coleg a facut o schema de ciudo cu mine si de atunci ma simt infrant nu stiu dc dar habar nu am dc...
Ma simt asa slab...
Un sfat daca se poate

12 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Poti apela la parinti, psiholog etc.

| x2gk9r explică (pentru dullcat):

Credeti ca m-a facut de ras?
Asa dupa parerea ta?

| Hyperion7 a răspuns:

Vorbește cu dirigintele sau psihologul scolii.

| x2gk9r explică (pentru Hyperion7):

Crezi ca m-a facut de ras?
Asa dupa parerea ta

| Hyperion7 a răspuns (pentru x2gk9r):

Nu neapărat, da' chiar și așa, contează părerea lor neapărat?
Să știi că oamenii spun mai multe prostii decât chestii utile, unii și fără să se cenzureze.

| x2gk9r explică (pentru Hyperion7):

Da ai dreptate dar pe mine m-a deranjat faptul ca a ras asta dar trecem peste...ideea este ca si vreau parerea ta, crezi ca m-am facut de ras?

| Hyperion7 a răspuns (pentru x2gk9r):

Știi ce cred eu? Că ar trebui sa discutăm mai multe în privat totuși.
Poate lămurim și alte aspecte, printre altele.
Pe scurt însă, posibil sa da, pentru că unora le place sa faca mișto de altii și na, creează "atmosfera".Dar stai liniștit, nu va ține multbig grin

| x2gk9r explică (pentru Hyperion7):

Tiam dat follow da-mi inapoi si da-mi mesaj

| x2gk9r explică (pentru Hyperion7):

Hai in privat

| dullcat a răspuns (pentru Hyperion7):

Conteaza enorm din moment ce intreaba la fiecare intrebare, de mai multe ori daca s-a facut de ras.

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Fiecare cu piticii lui pe creier
In fine.

| x2gk9r explică (pentru Hyperion7):

Am pus o noua intrebare pe profil poti sa dai o privire?