| TanaseGabriel2205 a întrebat:

Salut
De cateva zile niste indivizii ma tot streseaza si ma pune in niste ipostaze destul de jenante in fata fetei pe care o plac, ei vor sa ma bata dar nu au motiv.
Intrebarea mea este:Ce ar trebuia sa fac sa prind destul curaj sa ma iau cu ei la bataie, nu sunt asa de bun la bataie dar nici slab
unul dintre ei este bine facut si e destul de bun la bataie...
Un sfat sau ceva care sa ma ajute sa scap de frica asta...

3 răspunsuri:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Eu iti zic sa gasesti niste replici potrivite cu care sa,, ii faci praf,,
Daca te imping sau ceva, iar raspundele nu te lua la bataie, decat daca faci ceva antrenament, stiu eu judo...
Baftta.

| D1i1m1a a răspuns:

Daca sunt 2-3 si mai multi uite ce te sfatui: Daca chiar asa o placi pe fata aia, atunci ia-o antr-o zi dupa un colt si ancearca sa-i explici care-i situatia. Te va antelege destul de bine. Cat despre indivizi ar fi bine sa te adresezi la politie(sfatul meu). E cea mai buna solutie.

| TanaseGabriel2205 explică (pentru D1i1m1a):

Sunt 3 si unul dintre ei este un amic de-al iei