| adrian_9162 a întrebat:

Salut sunt adrian si am 16 ani, penisul meu cand este in erectie ajunge la 15-16 cm si grosime-3-4 cm, ma intreb daca o sa mai creasca, si cat de mult, va rog sa imi raspundeti si mie la intrebare, va multumesc

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

De crescut, o sa-ti mai cresca!
cat? nu stiu! asta depinde, cred, de fiecare!
dar...la 16 ani, 16 cm ...nu-i rau deloc!

33 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu nu inteleg de ce ati refuzat intrebarea asta. E o curiozitate, baiatul poate fi complexat de marimea organului genital. Tonul este unul abordabil, la o varsta in care multi isi pun intrebarea asta.

| psiholoaga a răspuns:

Vreau sa anunt ca eu cred ca se intampla ceva cu functia mea de moderator. De la o vreme e doar de forma. Eu resping intrebarile, ele apar pe site... Ori mi-au suspendat functia si au uitat sa ma anunte, ori intrebarile astea au asa o sforta interioara ca sparg bariere...

| psiholoaga a răspuns:

Bro, aici nu e vorba de experti, ci de moderatori. Si parca si tu esti moderator, daca imi amintesc eu bine... Nu cumva chiar tu "ma lucrezi pe la spate", cum zicea mucea?tongue

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@ eu_o_mare_enigma: Ia ghici!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@eu_o_mare_enigma: Nu fi rau! e doar un stupid!
@psiholoaga: Si eu am respins-o pe asta... evident, dupa ce m-am spart de ras. E din ce in ce mai ciudat!
Propunere! Sa nu se mai gaseasca in librarii rigle rigide... daca intelegeti ce vreau pentru ca sa zic. laughing

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tinere, pune mana de citeste, invata si instruieste-te, caci cu aceste calitati te vei apropia de sexul frumos, si nu etalandu-ti "doatarea", ca in regnul animal! Tu chiar n-ai auzit inca de faptul ca essential e sa stii sa folosesti ce ai, si nu sa fii obsedat de dimensiuni?! Sa fii tu sanatos cati dotati si-au luat blesteme de la domnite nesatisfacute, exact din cauza arogantei si nestiintei!

HepHap
| HepHap a răspuns:

Eek, scumpo, nu va plangeti? Ia uita-te putin pe TPU sa vezi cate fetiscane se plang ca au probleme cu pieptu' (si nu se plang de junghiuri, crede-ma) sau cer sfaturi pentru un par mai lung...

| sorin a răspuns:

Creste creste.

| eek a răspuns:

Alt complexat.frate sunteti dezastru.parca mai ieri era unul cu o intrebare aproape la fel. noi fetele .nu ne plangem daca ni s a rupt o unghie. daca avem sanii prea mici sau prea mari. daca vream sa ne creasca parul mai lung.nu ne plangem de nimicuri de astea.in schimb voi va plageti de orice.si mai aveti pretentia si demnitatea de a fi barbati?

| sigmanet a răspuns:

Nu te plange. E de bine pana la un anumit punct. Un alt "terente" al Romanieibig grin. O sa ai succes la femeihappy

| MonicutZZa a răspuns:

Psiholoago, cine te lucreaza pe la spate bine face ca eu una nu-ti suport raspunsurile cel putin mie imi raspunzi cu atata rautate si raceala!

| annda a răspuns:

Vrei sa-i faci concurenta la elefant? big grin

| stcalin a răspuns:

Vaginul unei femei are o adancime de 10-13 cm. cu 16cm poti satisface orice femeie love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai se tot intreaba, uite formula de calcul sa afli cit o sa fie in final. Deci se masoara lungimea nasului (de la radacina pina la vrf), se adauga cifra 2 si se inmulteste cu 4, daca tu ai nasu de 4 cm o sa faci asa: 4+2=6x4=24. Deci nu trebuie sa te stresezi, o sa fii idolul femeilor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor, dar ce aveti? daca este vacanta, voi stati numai sa va masurati penisurile? si cum faci sa ti-l masori in erectie? oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la varsta de 21 de ani organizmul unui baiat se dezvolta, prin urmare exista posibilitatea sa creasca, cat de mult nu se stie, depinde de metabolismul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumva sa te apuci sa citesti ceva pentru ca penisul tau este invers proportional cu destaptaciunea si in mod sigur o sa scada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Până la vârsta de 21 de ani te mai dezvolţi atât fizic cât şi psihic.
Cât de mult? Este în funcţie de organism.
Eşti în limite normale.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma, eu la 16 ani aveam penisul de 15 cm in stare flasca, dápai in erectie. Esti micut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii linistita psihi.Am respins si eu multe dar problema este ca eu cred ca intrebarile apar mai multor moderatori si atunci degeaba dai tu respins sau eu sau altul cind se gasesc de o aproba trei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psiholoaga vor sa te compromita. E concurs de experti si cei care nu se incadreaza, vor locul altora, in speta al tau. Se folosesc toate metodele rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frate numai experti vaginali...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@psiholoaga-cred ca cineva te lucreaza pe la spate, insa daca totusi nu simti, ai o problema.
@ardnaxur1961 -vazusi cum iti luasi doi stupizi? numai de la o ghicitoare.insa sa stii ca la acelasi lucru ma gandeam si eu, singura mea enigma este de cate ori si-l masoara pe zi. laughing
@bro-am impresia ca tie iti cam plac intrebarile de acest gen.cred ca tu esti cel ce le da acceptul. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@monncutzzzzza - cand faci 10 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai ce va tot faceti de treaba pe la spatele lui psihi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@harciog-abia acum se explica de ce psiholoaga nu simtea nimic:tu erai cel ce o facea pe la spate. laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mik al meu la 15 este de17

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. sunt alex... am 16 ani... si penisul meu in erectie este de 20 cm... inseamna ca sunt bolnav? intreb asta pentru ca am auzit, ca normala la 16 ani este 15-16 cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 13 il am de 14 dar nu am spermatozoizi