| Alex00990 a întrebat:

Sunt baiat si am 16 ani, am o prietena pe care cand am cunoscut-o ne-am inteles foarte bine (doar ca prieteni), dar in ultimul timp, parca s-a distantat de mine si eu nu vreau sa ne certam sau ceva. Ea este super de treaba, dar ma intreb daca fac eu ceva gresit. Nu stiu ce sa fac ca sa ne intelegem bine.
Multumesc!
P.S.: Este vorba doar despre prietenie.

4 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Buna.

Te ai gândit că poate fi lipsa de comunicare?

Ma gândesc că ce ar putea vorbi o fata și un băiat?
Sa o luăm logic happy

Exista multe motive.

De exemplu tongueoate are un iubit, școala, parintii, prietenele etc.

Nu trebuie să o iei personal lasă noi fetele dacă ieșim cu un băiat fie el prieten lumea interpretează alt ceva.

Sper ca ti am fost de folos.

| Alex00990 explică (pentru QElenaBoghiu):

Pai si care ar fi sfatul tau?

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Alex00990):

Sfatul meu este să o întrebi.

Spune-i de ce este mai distanta fată de tine happy

Noua femeile n-e place sa fim întrebate direct.

Nu trebuie sa îmi fie jenă, rușine atâta timp cât sunteți prieteni.

Nu o lua direct cu :de ce numai vorbești cu mine...

Întreb o dacă are probleme sau dacă ai supărat-o cu ceva happy

Dacă ai sentimente pentru ia este bine sa ii le spui deoarece s-a nu suferi mai târziu happy

Oricum.

Întrebare moarte n-are
...este mai bine sa o întrebi și să fi impact cu gândul decât să îmi faci gânduri.

| Eusuntaici63829dj a răspuns:

Poate a auzit ceva rău de tine sau a fost influențată de cineva.