| Marius_Bogdan_Vlad_1988 a întrebat:

As dori si eu un sfat, ce as putea sa ii cumpar prietenei mele de valentin`s day, avand in vedere ca suntem impreuna de p luna
nu mai am nicio idee, acum 3 zile a fost ziua ei si i-am facut cadou un inel si un buchet de trandafiri :-)
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Gabrielle8 a răspuns:

Un ursulet dragut, un panda ceva!

| Marius_Bogdan_Vlad_1988 explică (pentru Gabrielle8):

Da, asta ar fi o idee buna... un ursulet ceva, o inimiara de plus... :-) iti multumesc pentru sfat!
Mai astept si alte idei.

4 răspunsuri:
| DieBitch a răspuns:

Ce atatea cadouri? o scoti la o prajitura, un suc.o plimbare si aia e. tot va bateti capul atat! Nu trebuie sa iei si tu cadou daca asa fac toti aia de rand

| anonim_2671 a răspuns:

Eu as zice sa ii iei un lantisor frumos de aur si sa il pui tu la gat dupa care un trandafir rosu rosu si o cina la un restaurant big grinbig grinbig grin

| Marius_Bogdan_Vlad_1988 explică:

Pai daca dupa o luna ii iau un lantisor de aur dupa o luna... peste un an ii iau mercedes? Cred ca e exagerat un lantisor de aur.