| mihai4000 a întrebat:

ce ar trebui sa fac ca o prietena sau un prieten sa ma caute de fiecare data?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Ai putea incepe prin a deveni un tip de gasca alaturi de care iti face placere sa stai astfel incat ei sa te caute de fiecare data cand vor sa mearga pe undeva sau atunci cand vor sa vorbeasca cu cineva.Mai mult nu ai ce sa faci.Incearca sa vezi de ce nu te cauta in clipa asta.Doar asa, observand de ce te ocolesc cateodata poti sa afli cum sa-i faci sa fie mereu pe langa tine.
Bafta!

-Blytz-

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Să împrumuți bani de la ei.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru RobertMoon):

laughingcel mai corect raspuns posibil

| RobertMoon a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Mersi laughing

| L1feDRAIN a răspuns:

Depinde de ei, daca sunteti prieteni buni si tu brusc dispari o sa te caute, daca nu, nu conta pe ei.Nu ii poti impune sa faca asta.