| Vanessa11 a întrebat:

:-) :-) :-) Sunt noua pe acest site și aș vrea să vă întreb...
Când săruți o persoană gura trebuie sa fie închisă sau deschisă? Scuze pentru întrebarea asta jenantă dar prietenul meu vrea sa ieșim luni și vrea sa mă sărute... Nu am mai sărutat nici un băiat până acum și deaceea am pus întrebarea asta stupidă... Va rog mă ajutați?

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

Pai daca el stie sa sarute, vei invata si tu in monentul acela, nu.ti face griji, lucrul acesta vine de la sine! Si daca e un sarut (ciorbita de limbi) se deschide gura, dar sincron cu cea a tipului, sa nu deschizi gura si sa astepti sa intre limba lui! Daca e un pup, se tine inchisa si se apropie buzele!

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Pai depinde ce fel de sarut.
Daca e un simplu pupic, ti gura inchisa.
Daca e un sarut frantuzesc ( care se foloseste limba), e normal sa o deschizi ca altfel nu ai pe unde scoate limba.
Incepe la inceput cu un pupic, apoi gura intredeschisa ai apoi limbile o sa se contopeasca ( o sa vezi ca o sa vina de la sine).
Succes si stai fara grija, o sa vezi ca o sa fie foarte usor si placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu nici eu nu am sarutat niciun baiat, dar primul sarut trebuie sa fie foarte special asa ca te sfatuiesc sa tii gura inchisa nu vrei sa fie un moment jenant sau cel putin asa cred, Sper ca te-am ajutat pup

| NoName0x0 a răspuns:

Mersii de funda!