| TepesStyle a întrebat:

Sunt clasa a 8 a si practic abia astept sa scap de colegii astea cocalari imputiti care se rup pe manele ai ajung in profesionale. La liceu treaba sta mai altfel, adica se leaga o relatie stransa de colegialitate sau is tot martalogi?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde peste ce oameni da, ca poti da tot peste cocalari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha, sa astepti tu asta. In liceu sunt mai rai ca in 5-8. Asa credeam si eu "Doamne scap de astia" si acum ce n-as da sa ma intorc, sau sa termin a 12-a. E mai rau la liceu, din perspectiva mea, poate la tine o sa fie mai bine.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Unii sunt fitosi si cu arfe, dar mai sunt si unii de treaba

| Ioana300 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie...dar totusi cred ca cu cat nivelul liceului este mai bun cu atat sunt mai putine persoane din aceasta specie