| M.T a întrebat:

Tinand cont ca nu fac geografie la ora si trebuie sa invat singura ce ar fi mai usor geografia sau psihologia? cine a dat bac la psihologie e usor?

Răspuns Câştigător
| DragonFLoW a răspuns:

Geografia... cu siguranta, e mai ushoara mai usor de inteles, si nu iti trebuie decat o harta, memorie fotografica, si intelegere a fenomenelor naturii.

2 răspunsuri:
| dragonu_4239 a răspuns:

Geografie este mai frumoasa din punctul meu de vedere

| Sebic a răspuns:

Ba de fapt Geografia e mai usoara si mai frumoasa nu-s eu maestru dar e mai frumoasa din partea mea dar tine cont de tine nu de altcineva.