| anonim_4396 a întrebat:

TPU: E un baiat care-l cunosc de 2 ani si ma place ff mult, plange cand ne certam, tine la mine, nu injura, nu are prieteni inaf de mine, un baiat si 3 colegi... E urat si zic asta fiindca pur si simplu e, nu-s genul care sa judece dupa cum arata fiindca nici eu nu-s model.Revenind,el zice ca nu se va casatorii, ca nu va avea copii. Uneori plange si nu vb cu nimeni pb asta eu stiu fiindca i-a zis cmbp al meu care e si al lui.Are 15 ani.Eu nu il plac decat ca prieten.Acum noi 2 suntem certati dar am auzit ca iar a plans pe tema asta si nu imi place sa vad pe cineva simttindu-se asa. El doar cu mine vb deschis, ce as putea s ii zic ca sa il consolez? Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| lonley1heart a răspuns:

Cred ca are o adevarata problema cu plansul, poate poti sa gasesti o fata buna cuminte, cu care s-ar potrivi si astfel ar uita de tine, si veti samane doar prieteni asa cum iti dorestihappy

| gohsty a răspuns (pentru lonley1heart):

Mersi de raspuns...problema e ca intr-o vara(3 luni) a placut o gramada de fete(p mine p una,p mine p una,p mine pe alta,,m pmne p alta,pe alta,pe alta p mine,p alt,a,pe alta,pe alta p minelaughing in oride m zislaughing ),e afemeiat dar nu ca te insala, nu stie sa iubeasca nu stie pe cine iub adica nu stie sa isi asculte sentimentele deloc, nu le intelege. Odata de ex era o fata care vroia s isi bata joc de el si prima data cand s-au vazut,(urmau sa fie colegi l liceu) aia s-a sarutat cu el fr si el a acceptat a placut-o pentru c "il placea"dupa 3 saptamani aia era cu altu si avea numele aluia pe brat.Nu stiu cum sa il fac sa fie cu o fata.nu a avut prietenasad

| lonley1heart a răspuns (pentru gohsty):

Da dar nici tu nu poti sa stai din mila cu el, ii poti explica si daca nu intelege sigur are ceva probleme...

| gohsty a răspuns (pentru lonley1heart):

Nu stau cu el.ma refeream pe cine a placut. suntem mrg am fost prieteni atat. eu ma refer cum sa il ajut cu problema ca zice ca nu o sa fie cu nimeni etc. am sa incerc sa ii fac o prietena dar am incercat si mai demult si zice c imi e mila si imi bat joc sigh

9 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Pai cred ca l-ai putea ajuta sa isi largeasca cercul de prieteni. De ce nu il inviti sa iasa cu gasca sau cu amicii tai? Si cine stie, poate ii si gasesti printre colegele sau cunostintele tale o prietena...
Poate ca la capitolul frumusete nu are avantaj, insa poate recupera prin atitudine, seriozitate. fiindca pare baiat bun, insa cam prea timid.
Si ai grija cand te implici, sa nu inteleaga altceva. happy

| gohsty a răspuns (pentru PatyKan):

Mersi de raspuns:* am sa incerc sa vad ce pot sa fachappy

| gohsty a răspuns:

Daca ma place e gay?

| gohsty a răspuns:

E sensibil mahlaughing

| Matt221041 a răspuns:

Ai putea sa il ajuti sa isi gaseasca o iubita, dar tot retrasa si sensibila ca el>big grin

| alecristina99 a răspuns:

Pai incearca sa discutati intre 4 ochi pe tema asta.Si mie mi se intampla asta cu un baiat la scoala...Incearca sa il faci sa creada ca il placi asa cum fac eu: prin sarcasm. Adica ii spun : DA, DAVID SI EU TE IUBESC! Dar acum suntem fff buni prieteni. Incearca asa!