| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! am baut numaice 7 pastile de mezim forte, si zilele astea nu am prea mincat, si sunt bolnava cu inima. ce o sa se intimple cu mine? o sa ajung la spital? o sa-mi faca spalaturi stomacale? ce se va intimpla? vreau sa stiu tot! dau funda si vot!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce 7 pastile? Ce ai vrut să faci?
O cană cu lapte dulce cu un pic de ulei iar dacă apar complicații, mergi de urgență la camera de gardă.
Sănătate și nu te mai juca!
Pa, pa.

| odorash a răspuns:

Emanuela, nu stiu ce virsta ai dar ai facut o prostie. Se bea maxim
3 pastile. SPune-i urgent unui matur daca nu vvrei sa ai complicatii...

| gabryel a răspuns:

Vei da coltu cat de curand.

| carabinierr a răspuns:

La ce ai luat 7 pastile nu stiu, cu inima nu are treaba, da sa nu mai ieilaughing) o s-a cam lesini wc-ullaughing nici nu vreau sa ma gandescrolling on the floor

| BornFree a răspuns:

Auzi fetito daca ai chef de glume du-te pe alt site! Ultima ta intrebare tot de cat de multe mezim forte ai baut Serios? (penibila)