| Волк a întrebat:

! URGENT!

- Mai pe scurt problema consta in aceea ca cu mult timp in urma am vorbit cu o fata pe un sait de socializare cu scopu de a face cunostinta, dar am aflat ca are prieten si am cedat peste vreo 2 zile am vazut ca are o pritena foarte frumoasa si mi-a placut, am rugato pe fata aceasta sa imi faca cunostinta cu prietena ei ) fiindca eram tinar si rusinos... nu stiam cum corect trebuia sa procedez in aceea situatia )
- fata ceea nu a vrut nici sa vorbeasca cu mine fiindca nu am avut curaju sa ii scriu ei dar am facut-o prin intermediul prietenei ele... mai pe scurt am cedat)

- a trecut inca vreo jumate de an sau chiar un an si iar am dat de aceste fete ( le-am gasit pe un sait unde dai intrebari anonime ) i-am dat nish intrebari fetei care mi-a placut si am vazut ca e receptiva... mi-am facut un profil anonim pe acel sait si am inceput sa ii scriu de pe un pseudonim ) fata dorea sa afle cine sunt dar eu nu ii spuneam asa ca tensiunea crestea si ea stie doar cite ceva despre mine incit nu are nici inchipuiri cine sunt.

- Acum fata ar dori sa ii zic cine sunt sau sa ne intalnim, fiindca ii place sa vorbeasca cu mine dar vrea sa ma vada cine sunt in real, si poate sa se primeasca ceva din asta

- Problema : Consta in aceea ca nu sunt sigur daca merita sa ii spun cine sunt fiindca ma tem de reactia ei si apoi de prietenii ei care ma pot vorbi pe la spate si sa imi murdareasca imaginea prin diferite vorbe )

Asa ca nu stiu ce sa fac? sa ma intilnesc cu ea cu riscul sa o pierd si sa ma fac de rusine sau sa o cuceresc si sa ramin cu ea si cu vorbele care vor urma?

( ma tem sa nu ii placa de mine, ma refer ca in conversatii tot o satisface ii place sa comunice cu mine doar ca a ramas sa ma vada,, fizic " )

Ce sa FAC?

Dau funda garantat la un raspuns convingator!

1 răspuns:
| Bby20AnA a răspuns:

Daca tea placut de atunci inseamna ca te va placea si acum.ea te place pentru caracterul tau arata-i cine esti si vezi cum va reactiona sunt sigura ca nu se va astepta dar te va placea. daca nu inseamna ca nu merita efortuwinking dar stii cum se zice INCERCAREA MOARTE NARE