| Patratsel a întrebat:

Vreau ai eu niste statusuri frumoasa... fundita si puncte

Răspuns Câştigător
| Rubiiiii a răspuns:

~Nu cred in povesti caci inca nu mi-am gasit printul.
~Am lansat un stil recet, rece si indiferent smug.
~Bate-n lemn sa nu ajungi ca mine, sunt prea fericita si tie nu ti-ar sta bine.
~Nu te mai vreau in viata mea, ai avut sansa ta, de ajuns cu bla-bla-bla. laughing
~Mesaj adaugat ulterior: Ce nu te doboara, te intareste!
~Daca ma vezi pe strada sa stii, ma simt bine-n pielea mea zi de zi.
~Fiecare cu ce poate oh go on. Spre deosebire de tine eu pot de toate smug.
~Acel copil ciudat, cu acel ceva special.
~Inca te uiti la poze de mult facute si realizezi ca-s doar amintiri pierdute.
~O vrei cum este ea. Esti norocos ca e a ta.
~Si poate voi iubi din nou, eu nu fur inimi, le primesc cadou.
~Ca nu vrea pe nimeni in afara de tine si ca te iubeste mai mult ca oricine.
~Imi aduc aminte ce mult ma iubea si cum la toti le spunea: "frate, nu pot trai fara ea".
~Tanara, frumoasa, fara obligatii, nu fumez, nu beau, posed un B. M. W decapotabil, o casa cu 11 camere, imi plac brunetii, nu ascult manele! Nu caut nimic doar ma laud! laughing|prea tare|
~Fara tine noptile imi fac triste zilele traiesc cu amintirile.
~Pentru mine exista doua categorii : prima {prietenii} pe care ii iubesc mult si a doua categorie care se inmulteste pe zi ce trece {gunoaie}.
~E prea papusa chiar si fara toc si fusta.
~Daca ai nevoie smug sti ca sunt aici love struck, striga-ma si vin happy nu-ti face griji oh go on.
~S-a trezit la realitate a spus ca vrea sa se puna pe fapte.
~Prea dulce ca sa fiu light.
~Si cand vine vorba de iubire, zi-le ca ma ai pe mine love struck.
~Sti? Dorintele sunt pe gratis, eu nu scumpule:*.
~Oriunde ai fi, oriunde te-ai afla, vrei doar o domnisoara care seamana cu ea smug.
~Esti praf. Nu vrei sa te trag pe nas?
~Si orice baiat se respecta cand are langa el o bruneta smug.
~Lupta pentru cine te iubeste, baga-ti pla. in cine-ti greseste.
~Plang in hohote de ras, everyday, auzi bei? hei! 'te-n mortii tai.
~Ma pierd in vise, pasiune si sperante... si fac tot ce-mi trece prin cap, in afara de gloante.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ati avea un pic de creier...ati stii ce-i ala "creier"laughingrolling on the floor

| Patratsel explică:

Frumoase. scuze emotiileblushing
rolling on the floor