| vladon a întrebat:

Am 10000 de euro si o dacia logan.As vrea sa pornesc o mica afacere, si anume o mica firma de distributie. si din cate am aflat cel mai profitabil ar fi sa pornesti cu distributia de bauturi alcoolice. Imi poate spune cineva ce documente imi trebuiesc ca sa pornesc toata treaba, si ce anume trebuie sa fac? Cum imi gasesc producatorii.Cum imi gestionez banii.Cum gasesc clientii? stiu ca sunt intrebari puerile dar sunt la inceput si vreau sa fac ceva...

6 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Iti faci un srl la Registrul Comertului repede faci niste oferte pe calculator cu marfa pe care o ai te duci si distribui peste tot si gata afacerea dar nu uita inainte de a lua marfa intereseaza-te de pretul de vanzare sa nu te pacalesti bafta

| camilia1 a răspuns:

Eu stiu o afacere care iti poate aduce un profit lunar de 1000 euro fara investitii (sau ma rog, cu niste investitii insignifiante)/ Daca esti interesat, da-mi add pe mess: chipitaro2004

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Ummmm trebuie sa-ti zic ca nu stiu

| tzepi19 a răspuns:

Sincer sa fiu ar fi o solutie sa incepi pentru ca cu timpul ai sa investesti in ceea ce ai inceput!

| cbncslv a răspuns:

Zi'mi intai cati ani ai si iti spun eu ce afacere sa faci cu banii astia si cu investitii minime

| vladon explică:

Am 23 de ani...multumesc de raspunsuri.deja am inceput sa adun actele pentru srl...
@camilia1 despre ce investitii e vorba? putem vorbi in public.nu e nimichappy