| kayla a întrebat:

Am furat dintr-un magazin din mall un inel (nu avea eticheta, in plus am cumparat alte 2 lucruri). Dupa vreo 15 minute l.am returnat. Credeti ca o sa vina politia? sau o sa ma amendeze?

8 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Daca ei nu trimit politia pe tine atunci nu dar ce ti-or zis o zis ceva de politie sau nu?

| kayla explică (pentru DraGfirE):

Pai nu au zis nimic de politie ca nu au vazut nici cand l-am luat nici cand l-am returnat vanzatoarele da ma gandesc daca nu cumva au camere de supravegheresad

| tedi1andrei a răspuns:

Daca l-ai returnat atunci la ce l-ai mai furat? infine daca au camere sunt sanse de 75% sa vina dar daca nu fi fara grija nu o sa vina

| dragosh57 a răspuns:

Salut nu o sa vina politia la tine acasa dar depinde ce ai spus cand l-ai returnat, nu e frumos sa furi. Bafta!

| JustDeedee a răspuns:

Daca l-ai returnat bineinteles ca nu. Fii fara griji happy

| elisarktis a răspuns:

Noo

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Nu ai facut bine ca ai furat.Deci daca nu avea eticheta e bine, si nu vone politia iar cu amenda...e nu stiu

| VLADSTELISTUL a răspuns:

Depinde de vanzator.sunt oameni care daca il returnezi nu fac nimic, dar altii...