| stereoMihai a întrebat:

Bună, cunoașteți pe cineva care angajează persoane sa pune bilete la pariuri de acasa? Am auzit asta de la cineva. Dar nu știu cum sa ii găsesc.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba l pe cel care ti a spus, poate stie el sa te indrume unde sa mergi sa intrebi

| Violleta2022 a răspuns:

Da, camatari si interlopi care iti iau banii si joaca cu ei, iar cand ii ceri inapoi te iau la bataie, sau iti rup mainile si picioarele.

| stereoMihai explică (pentru Violleta2022):

Tu nu ai inteles intrebarea laughing) Mai citeste odata

| Violleta2022 a răspuns (pentru stereoMihai):

Cred ca tu nu ai inteles raspunsul... mai ia de citeste-l odata!
Ti-am scris ca cei pe care vrei tu sau vor ei sa-ti faca un asemenea serviciu sunt oameni fara scrupule si fara frica de ilegalitati, fiind interlopi, camatari sau smecheri de cartier, care iti iau banii si ii duc la jocurile de noroc, plasandu-le unde vor ei si daca au chef iti dau si tie un banut, daca nu... te lasa cu buzele umflate, fara sa-i poti trage la raspundere sau sa-i dai pe mana Politiei.

Probabil ca esti minor de nu poti sa joci la jocurile de noroc sau sa plasezi bid-uri, asdar trebuie sa risti sa-ti dai banii la necunsocuti care joaca in locul tau si daca ei au chef... iti dau ceva inapoi, sau iti rup mana sau picior daca-i ameninti si le ceri banii inapoi.

| stereoMihai explică (pentru Violleta2022):

N-are nici un sens ce zici tu aici. Nu ai înțeles absolut nimic laughing)