| япончик a întrebat:

Buna ma ajuta cineva,, sa gasesc un lucru pe internet, am nevoie de bani, multumesc frumos frumos mult mul

1 răspuns:
| AndreyBorona a răspuns:

Eu iti recomand marketglory, e cel mai simplu si placut, poti ajunge sa faci bani frumosi, dupa cateva luni se obsertva diferenta: http://www.marketglory.com/strategygame/Borona, eu joc de ceva luni si deja am facut ceva bani = referali si alte chestii care valoreaza destul de mult, dupa 5 luni ai sa vezi ca o sa castigi mult mai bine decat prostiile alea de clikuri.Bafta!