| япончик a întrebat:

Buna ma ajuta cineva,, sa gasesc un lucru pe internet, am nevoie de bani, multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=babyisabela86
Castigi 2 dolari pe click. La 1000 de dolari se scot.

| япончик explică (pentru IsabelaIssa):

Acest proiect nu plateste banii... tu ai scos vreodata banii sa ii poti tine in mina

| IsabelaIssa a răspuns (pentru япончик):

De unde stii ca nu plateste? Eu fac si eu, dar nu am ajuns inca la suma sa ii scot.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Un lucru? Lucru manual sau de care?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa faci cativa banuti de acasa, lucrand din fata calculatorului. Ti se ofera un bonus de 8 euro la inscriere: http://lucreazaonline.ro/1034
Iti urez succes!

| WholeWorldHelper a răspuns:

Bună.

Dacă întradevăr dorești să lucrezi folosind internetul ai nevoie de multe cunoștințe.95% din marile "oferte" sunt adevărate fraude. Dacă ești interesată îți propun să începi o carieră de succes în Programul Internațional de Dezvoltare al Carității Publice din cadrul Fundației rusești Whole World. Această Fundație oferă sprijin financiar copiilor bolnavi de cancer. Participarea constă în acordarea unui suport financiar anual pentru Fundație și alți participanți și invitarea de noi membri care să facă același lucru.

Îți organizezi o rețea de binefăcători iar în momentul când aceștia donează anual, primești un comison instant în contul tău personal. Sistemul de plată este cel care face repartiția iar riscul unei fraude este 0%. Printre alte condiții cum ar fi acordarea de suport financiar o singură dată pe an sunt: vârsta minimă 18 ani, plata impozitului pe pe veniturile realizate în Program conform legii.

Dacă dorești mai multe detalii, te rog să îmi trimiți un pm.

O zi minunată!