| япончик a întrebat:

Buna ma ajuta cineva,, sa gasesc un lucru pe internet, am nevoie de bani, multumesc frumos frumos

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Sergiu_1986 a răspuns:

Lucru pe internet este foarte greu, sunt cateva site-uri care ofera bani in schimbul vizualizari reclamelor, dar dureaza uite aici un astfel de site se poate face fara cont premium in jur de 3 dolari la zi, se pot scoate bani la 100 dolari ...http://www.ptcbank.net/?r=westmaxx

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| япончик explică (pentru suntserios):

Aproape tot ce trebu

| suntserios a răspuns (pentru япончик):

Atunci gasesti pe freelancer.com joburi online in programare