| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua,
Cât se plătește un ospătar pe noapte? Pentru o sâmbătă la un club de noapte.
Mulțumesc

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Să fie una sută dar importaante sunt tips-urile

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Puțin.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

150 de lei in cea mai penala crasma. O noapte insemnand prezenta undeva pana in ora 20:00, iar plecarea dupa 6 dimineata, dupa ce participa la curatenie.

| SilentRain a răspuns:

Asta se discuta cu patronul, din câte știu eu prețul variază mult de la un restaurant la altul și județul
La mine se făcea 100 pe zi și 60 de lei ciubucul dar nu mereu cate o dată luam mai mult mai puțin

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Mulțumesc pentru răspuns
Unei prietene i s-a propus 250 lei dar ii se pare prea mult
De aceea mi-a spus să întreb (băile Govora)

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i mult deloc, e chiar bine
Mai rau era sa te plătesca mai puțin

| Sophieka a răspuns:

Asta il intrebi pe sef! Plata difera de la local la local, de la sef la sef.

| Vali215 a răspuns:

Depinde unde te duci, nu toti ofera aceeasi bani.