| LunguAlexandru a întrebat:

Caut si eu un loc de munca ( an 17 ani ) in septembrie implinesc 18!
Ma poate ajuta cineva din Iasi, daca se poate!
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| FerLin a răspuns:

De rupt oase si muncit degeaba gasesti peste tot. Cel mai bine intreaba prin cunostintele tale care iti pot pune o vorba buna pe undeva. Conteaza mult!

5 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Daca vrei un loc de munca din fata calculatorului te pot ajuta eu cu cateva sugestii:

Cum sa faci bani din blogul tau - http://www.munca-la-domiciliu.com/bani-din-blog.html

Cum castigi bani scriind articole: http://www.munca-la-domiciliu.com/scriitor-de-continut.html

Cum castigi bani cu youtube: http://www.munca-la-domiciliu.com/incepe-sa-faci-bani-bani-cu-youtube/

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Ia-ti un Evenimentul si mai gasesti si joburi potrivite pentru tine.
Daca zici ca ai 17 ani, inseamna ca inca eti la scoala, asa ca iti recomand ceva usor, cum ar fi impartitul de fluturasi.
Te postezi frumos prin Podul Ros, Tudor, Piata Unirii sau Copou, si o sa mearga treaba, si chiar ies bani frumusei, raportat la efortul depus.
Mult succes.

| FerLin a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa lucrezi.

| LunguAlexandru explică (pentru FerLin):

Orice nu conteaza!

| LunguAlexandru explică (pentru FerLin):

Am sa incerc!

| FerLin a răspuns (pentru LunguAlexandru):

De rupt oase si muncit degeaba gasesti peste tot. Cel mai bine intreaba prin cunostintele tale care iti pot pune o vorba buna pe undeva. Conteaza mult!