| alexandru921994 a întrebat:

Ce ati alege intre : un psp, un xbox 360, o bicicleta dirt, un telefon, o tableta si haine?

12 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Xbox 360 tongue

| nicolici a răspuns:

Tableta si hainehee hee

| DLeonard a răspuns:

Daca vrei sa ai acces la internet mai tot timpul alege o tableta, daca vrei sa fi in pas cu moda si sa te dai mare alege un telefon, daca iti place sa te joci alege psp sau xbox.

| S0nofS4tana a răspuns:

Ori tableta ori telefon daca vrei sa te dai mare, bicicleta daca vrei sa faci sport si te dai si mare, iar haine oricum iti trebuie, psp daca vrei sa te joci oriunde, dar sincer eu mi-as lua un telefon fiindca pot sa-mi pun internet si aplicatii iar spre deosebire de tableta poti sa suni, funda?

| LittleMissCupcake a răspuns:

Haine, haine, haine, haine etc... si, hmm, haine! happy

| yama a răspuns:

Xbox 360 daca esti genul sa stea mai mult in casa. Plus ca e mai bun decat un psp.
Bicicleta daca stai mai mult pe afara tongue.
Telefon daca ai cu cine sa vorbesti mult si ai minute laughing
Haine?!?!?! n-ai cu ce sa te imbraci deja?tongue
Tableta? ce faci cu ea?laughing vrei sa iti dea tiganii in cap sa ti-o fure?laughing))))

| Chicaaau a răspuns:

XBoX 360 big grin sau Tableta

| Gabrriela00 a răspuns:

Haine laughing

| MyNameIsCicoare a răspuns:

Psp si telefon.Parerea mea e ca hainele is inutile daca deja ai o garderoba... Xboxul e mai bun dar psp-ul e mai mobil si poti face mai multe cu el(ex:intrat pe net etc.)

| Dragunov5767 a răspuns:

As alege psp si un telefon atat pentru ca la psp ai jocurile mai ieftine decat la xbox si cu un telefon am ce face in ore

| Lucian_Ciugudean_1997 a răspuns:

O tableta si o bicicelta

| DanyAlyn a răspuns:

Pe toate!