| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA~~DOAR CEI SERIOSI~~

am nevoie de putin ajutor

am gasit un site numit steampowered.com

si au un joc la 28 de euro red orchestra 2...

eu un portofelul online steam am 20 de euro mai am neovie de 8...

ma poate ajuta cineva cu cardul lui?

dau 12 euro prin mandat postal / copie buletin adresa etc...

rog seriozitate nu sunt tepar sau altceva...

numai ca nu gasesc pe nimeni cu card care sa mearga pe site

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Si marmota invelea ciocolata rolling on the floor.

| anonim_4396 explică (pentru a1doru):

Esti retardam si gasit pe cineva acum mult timp si i-am dat banii personal

| a1doru a răspuns (pentru anonim_4396):

I-ai dat banii, personal prin posta, sau i-ai trimis cu porumbelul voiajor? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru a1doru):

I-am dat asta conteaza, cu copie dupa buletin si toate celewinking sa nu cumva sa crezi ca toti suntem ca tine

| a1doru a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ca ma laud, dar ar fi super sa fiti toti, cel putin ca mine, ca mai mult de atat v-ar fi foarte greu.rolling on the floor