| Inna2003 a întrebat:

Imi puteti zice o idee de afacere care nu exista pe piata, dar sa fie o idee wow, foarte faina, si care peste cativa ani s-ar putea sa fie pusa in aplicare.

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Inchiriere de terenuri pentru sport in aer liber.
Exercitiile fizice sunt practicate mai bine in grup, si mai de dorit impreuna cu altii, dar si sub conducerea unui instructor.
Multi angajati care lucreaza la birou sau in picioare, dar si elevi si profesori, si-ar lua un abonament ieftin.
Multi isi doresc sa faca exercitii fizice, dar acasa de unii singuri le este greu sa faca asta. Daca totul ar fi organizat, in functie de timpul de afara, in functie de categoriile de varsta, afacerea ar merge bine. Cu siguranta ca s-ar inscrie si edilii localitatilor.

3 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Pai ce antreprenori am fi noi daca ti-am da tie ideea?

| Inna2003 explică (pentru Plato):

Aveam nevoie pentru un proiect la scoala nu pentru a o pune in practica.

| syriaHotelsWithPool a răspuns:

Agentie turism intergalactic.