| elninoema a întrebat:

Mail direct teapa sau nu? Fratilor de peste 2 luni de zile tot astept sa fiu platit, am adunat si eu in 1 an si 3 luni 20 de dolari si nu pot intra in posesia lor. Parerea mea, este o teapa mare, nu mai intrati pe maildirect.ro

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Daca vrei sa faci... cu adevarat si intr un mod foarte atractiv...
In fine probabil acum esti un pic dezamagit pentru ce ti s-a intamplat de curand!
Probabil pentru ca nu te ai informat cat trebuie si unde trebuie!
Uite intra pe linkul care ti l voi da. Fa ti cont acolo. inforemaza te si vei vedea ca totul este Foarte ok.

http://www.marketglory.com/strategygame/silwian

| VadTot a răspuns:

Inca ceva. am vazut aici la contact ca au o adresa de e mail. ai incercat sa le trimiti un mesaj si sa le spui problema ta?

| elninoema explică (pentru VadTot):

Da, am incercat sa le dau replay la mail si primesc automat un mail ca in scurt timp colegii lor imi vor citi mailu... Si pe pagina lor de facebook am intrebat acolo e un operator care raspunde dar degeaba nu poate face mare lucru doar sa te indrume la primul pas sa trimit mail din nou pana cineva isi va face mila de tine.