| MariusF23 a întrebat:

Pentru a pune bani pe cardul cuiva ce informatii trebuie sa stiu?

Răspuns Câştigător
| ecstasy13 a răspuns:

Contul iban sau cnp

6 răspunsuri:
| Yandel a răspuns:

Mie mi-a transferat cineva odata doar cu numele meu si nr cardului, tot la Transilvania aveam la timpul ala.

| MariusF23 explică (pentru Yandel):

M-am documentat putin si metoda asta nu mai merge... Din cate am inteles trebuie contul IBAN si numele.

| darkus16 a răspuns:

Pai trebuie sa ai pin-ul.Succes!

| Fishy23 a răspuns:

Cred ca numele si numarul contului. este posibil sa fie necesar doar numarul contului din banca. Dar poate e mai bine sa te duci bine pregatit. happy

| MariusF23 explică (pentru Fishy23):

Eu trebuie sa-i dau cuiva aceste informatii numai ca nu stiu ce sa ii zic. Am card de la banca transilvania.

| Miha2099 a răspuns:

Ai nevoie de nume si prenume nr de card localitatea...etc.