| Lucaaragiale23 a întrebat:

Pentru cei ce folosesc PayPal.
Cum se transfera banii?
Care ar fi toate metodele de transfer?
E adevărat că PayPal poate fi folosit că virtual wallet fara sa ai cont bancar sau card la ei in app?
Cum îți crezi card digital la PayPal?
Ce poți face cu cardul digital?
Poți plăti NFC direc din wallet sau card digital?
Ce îți trebuie ca-să îți deschizi card digital?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uita de paypal, fiindca tu NU poti face nimic in contul fake de paypal, odata ce nu esti eligibil, fiindca conditia lor este sa ai PESTE 18 ani si sa ti se verifice legal contul bancar si ID-ul, ca sa devii eligibil si paypalul tau sa functioneze.

Din nefericire, tu detii un cont de Paypal ilegal, fiindca ai numai 17 anisori si este impsoibil sa folosesti paypalul!

| Lucaaragiale23 explică (pentru Violleta2022):

Pai și cum îl verific?
Unde aduc ID?
Nu mi-a cerut nimic că și confirmare
Deja am 100€ in el ce pot face să nu-i pierd?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lucaaragiale23):

Ce s averifici?
Tu nu intelegi ca nu ai cum s averifici un cont d epyapla odata ce este fake?
Inca nu-i verificat de paypal, ca ei trebuie sa-l verifice cand tu trimiti copir edupa buletinul tau cu toate datele vizibile
si evidnet legi contul bancar de ei, ca ei sa intre in banca ta, sa retraga $2 si apoi sa-ti trimita un cond de 4 cifre prin statementul bancar, pe care tu trebuie sa-l pui in linkul trimis de ei, ca verificare asta dubal sa fie facuta si confirmata, ei in final anuntandu-te ca ai cont activ si esti eligibil sa faci tranzactii prin ei.
la acest momnet, ai un cont de paypal fake cu niste bani blocati in el, decare nu te poti atinge, fiindca contul tau nu este verificat de paypal.

| Lucaaragiale23 explică (pentru Violleta2022):

Deci nu pot transfera banii sau cumpăra online, nu?

| Violleta2022 a răspuns:

Eu nu pot sa pricep si pace, cum iti faci tu cont fake pe paypal si vrei apoi sa lucrezi prin ei, odata ce este Ilegal?

| Lucaaragiale23 explică (pentru Violleta2022):

Nu mi-au cerut ceva acte când am făcut contul.
Doar un cont bancar sau buletin atât

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lucaaragiale23):

Cand iti faci contul paypal iti cer toate actele, inclusiv sa legi contul bancar d epaypal ca ei sa te controleze si verifice.
Tu nu ai facut decat partial acel cont, acre evidnet este fake...fiindca este imposibil sa faci un cont de paypal odata ce tu esti minor siPaypalul interzice asa ceva.