| pisiqtza16 a întrebat:

Salut.Am de facut licenta cu tema Contabilitatea Taxei pe valoare adaugata si trebuie sa scriu despre TVA.Ce carti imi recomandati, de preferabil online k nu vreau sa cumpar si trebuie sa fac o monografie contabila.Ma puteti ajuta? Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Siyah a răspuns:

Daca intrebi asa ceva, tu nu trebuie sa dai aceasta licenta. Vei ingrosa randurile ignorantilor. Ce-ai facut in 4 ani de facultate, ai fost la mall? Mai scrie si cu "k". Doamne fereste!

| pisiqtza16 explică (pentru Siyah):

Nu cred ca ti-am cerut sa-mi faci tu licenta.Am scris doar sa-mi recomandati CARTI, in caz ca n-ai citit bine.