| NevastuicAaA a întrebat:

Salut.As vrea sa imi fac un card, dar nu stiu de la cine sa imi fac.Cu cardul as vrea sa pot primi bani din strainatate pe el (euro) si sa pot sa ii retrag cand vreau eu.
Am auzit ca de la 14 ani poti sa iti faci card. Dar sa nu fie de ala care iti ia bani si ii da inapoi la 18 ani...
Se poate face?

2 răspunsuri:
| VladL a răspuns:

Da, normal.Doar ca trebuie sa mergi cu ambii parinti pentru semnatura...eu am si am 15 ani:de... Fundabig grinbig grin

| NevastuicAaA explică (pentru VladL):

Ce fel de card ai? happyDe la cine?