| Constantin_Popa_1988 a întrebat:

Salut, as vrea un job si iarna si vara cine ma poate ajuta? astept raspunsurii

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cine esti, ce varsta ai, unde locuiesti, ce studii ai, ce stii sa faci, care este salariul minim net acceptat?

| Constantin_Popa_1988 explică:

Am 25 de ani locuiesc in judetul Tulcea, am 8 clase si as vrea sa muncesc

| ticataca a răspuns:

Si iarna si vara inseamna ca esti in cautarea unui job permanent, nu? Ar trebui sa incepi sa-ti faci un CV si sa aplici la societatile care fac angajari. Bineinteles, trebuie sa cauti joburi la care crezi ca te pricepi, sau pe cele la care ai experienta. Ca sa dau doar un exemplu... daca vrei sa te angajezi intr-o editura, poti cauta aici: http://www.bookuria.info/category/bookjobs/

| spnr1 a răspuns:

Salut, talkfusion.com este o companie din SUA unde poti face bani buni indiferent daca ai studii superioare sau nu... daca te-ar interesa scrie...(talkfusions11@gmail.com)