| Alexandruv21 a întrebat:

Salut!
Aveti idee cum pot afla căti bani pot obține de la Tik Tok primind diferite cadouri?
Dacă cumva primesc cadou "o masina sport" care valoreaza 7000. Câți bani obțin de la Tik tok?

Multumesc, astept sa ofer fundița.

Răspuns Câştigător
| TalentDinPântec a răspuns:

TikTok ul impozitează 75% din cadouri. Deci, dacă cineva îți trimite un cadou de 100 euro, tu primești doar 25 euro. Și tot asa...

3 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Acele cadouri au multe valori. Incep de la 1€, dar pot valora și 10€, 100€, 7500€ etc. Nu știu să ți le clasific în mod exact.

| king5151 a răspuns:

Jumatate din bani, daca costa 5 mil primesti 2 si ceva

| Alexandruv21 explică:

Multumesc!