| Dinca_Alexandra_1988 a întrebat:

Pentru a deschide o pensiune de animale trebuie sa am studii de medic veterinar?
Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, trebuie sa ai un capital sa pornesti afacerea. acum depinde ci ce servicii oferi, ca daca oferi si servicii medicale vei avea nevoie si de o colaborare cu un medic

| neutrino a răspuns:

Tu nu, dar trebuie sa ai un asemenea angajat, sau un contract de colaborare.

| cristimihailov a răspuns:

Nu, dar e recomandabil sa ai o colaborare cu unul.

| Dinca_Alexandra_1988 explică:

Si ce forma legala ar trebui sa adopt? PFA nu pot fi pentru ca nu am studii. Dar SRL sau Intreprindere Individuala?