| Ionutqp a întrebat:

Salut, sunt din Tulcea am 17 ani, la vara fac 18, sunt clasa XI-a si in vacanta de vara, sau chiar dupa cursuri, sau in zile libere precum sambata duminica, dar in principal as dori un loc de munca pentru vară.
Dacă este cineva de aici care cunoaște, sau caută pe cine pentru un loc de muncă pentru vară să-mi spună și o să iau eu legătura cu el, sau dacă cunoașteți pe cineva care caută, sau dacă știți site-uri unde aș putea găsi.
Sunt la liceu Tehnologic, Mecanic întreținere și reparații. Dar pot lucra în orce domeniu, învăț foarte repede, mă pricep și în IT, sau ca ospătar, orce loc de muncă este bine venit.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil, vara la terase sa cureti, debarasezi, speli vase samd.

| Ionutqp explică (pentru Violleta2022):

Da, asta știu și eu, dar am nevoie de cineva care are nevoie de munca vara aceasta, deoarece eu am căutat și nu prea am găsit.

| tintareco a răspuns:

Un om,cu atîta chef de muncă,ar prinde bine şi la noi,din păcate eşti departe dar un sfat tot îţi dau:
caută loc de muncăm,mai ales că eşti cît de cît de profil, la service-urile da auto, de reparaţii frigotehnice, service de maşini de sălat, etc.La reparatii-depanare de lucru este mereu iar banii, de bine de rău, vin.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca
pentru ca nu ai inca 18 ani vei avea nevoie de caordul parintilor ca sa lucrezi
https://www.mercury.ro/......ator-cati/