| osulica123alexis a întrebat:

Salut TPU, am si eu nevoie de un job online la care pot lucra de acasa sa imi aduca niste bani in plus, nu ma refer la o avere pentru ca stiu ca este cam imposibil fara o anumita experienta. Ceva recomandari? Dau funda

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In ce esti expert si calificat?
Ce profese ai, ca sa stim ce-ti putem recomanda?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt destule site uri de freelance, dar trebuie sa știi să faci ceva totuși.

| UserRo10 a răspuns:

Operator callcenter. Sunt sute de anunturi

| Andreea99911818181 a răspuns:

Nu exista job la care sa lucrezi de acasa fara macar sa mergi fizic de cateva ori pe saptamana. Sunt persoane ce au ramas la munca de acasa din timpul pandemiei, dar asta e altceva. Sunt site uri d astea care iti spun ca muncesti doar prin telefon dar e o mare vrajeala. La final dupa ce aplici nu te suna nimeni. Cea mai sigura munca din care sa faci bani e angajat undeva. Nu prin telefoane laptopuri. Munca si atat

| suntserios a răspuns (pentru Andreea99911818181):

Sunt mii de joburi la care sa nu mergi niciodată fizic nicăieri. Trebuie doar să știi să faci acele joburi.

| Andreea99911818181 a răspuns (pentru suntserios):

Mi s-a parut micut de ani din intrebarea pe care a pus o. Nici eu nu mi gaseam pe la 17-18 ani nimic pentru ca nu ma descurcam la ce se gasea.