| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o intrebare. Cum as putea face bani de acasa fiind si studenta? Am multe cursuri, online/fizic si am nevoie si de bani. Recomandări?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eventual te duci bonă undeva și cât stai la cursuri online stai și cu copilu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te angajezi la o multinationala, cu program part-time, la 4 ore si lucrezi de acasa, mai ales acum cu pandemia happy

| Frank51 a răspuns:

Sa machiezi/faci unghii/coafat, dar ai nevoie de toate aparatele si evident de clienti. Eu mai repar cate un laptop, mai duc oameni cu masina, dar foarte rar. Asta vine cam 200 de lei o data la 3-4 luni.

| gabicoo a răspuns:

Videochat!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Investesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Onlyfans

| al0o0o0 a răspuns:

Poti incerca sa faci niste investitii.

| cosmin1324 a răspuns:

Salut, poti face niste bani in plus folosind honeygain, nu e ceva foarte wow, dar e pasiv si nu trebuie sa faci nimic in afara de instalat pe pc/telefon si il lasi sa mearga, daca ai net bun poti face ceva bani. E bun pentru niste bani in plus. Incearca aici, ai un cod pentru 5$ moca
https://r.honeygain.me/BALAJF8079

RăspundeRăspunde Raportează