| Iulian_Ovidiu_1998 a întrebat:

ce parere aveti despre asta? http://thepiratetrader.com/....../px/ro2/h1 este o excrocherie? Astept parerea voastra

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista siteu-rile de genul analizate de alte persoane si incercate.

Pentru acest site, se pare ca asta e a doua incercare, pentru ca de fapt s-a numit altfel la inceput, n-a avut succes si l-a deschis pe acesta.

Ideea e ca, cu aceste site-uri, orice suna prea bine sa fie adevarat, de obicei e o minciuna. Asa ca mereu cand intuitia iti "canta" si cand iti spune ca ceva nu e in regula, probabil ai dreptate ca e o excrocherie.

O zi placuta happy

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este pacaleala. Iti trimite niste carti cu Know How, cu multa polologhie in ele si ramai cu banii dati. Stai linistit!