| Alynush95 a întrebat:

vreau sa-mi fac o afacere cu o micro-ferma de vitei (as vrea sa incep cu cca 20 de capete ) Vreau sa stiu care sunt conditiile pe care trebuie sa le indeplinesc,avand in vedere ca micro-ferma o sa fie situata la adresa proprie. Mentionez ca am vecini si in stanga, respectiv dreapta dar o sa fie localizata in gradina(adica mai in spatele casei unde locuiesc). Astept raspunsurile voastre. FUNDA

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cât de mare e grădina ca să încapă pe ea o fermă cu 20 de capete de viței?