| GulDan a întrebat:

Vreau sa castig si eu bani! Dar greu gasesti loc de munca.

Si m-am gandit ca multi fac bani din hobbiurile mai ales pe
Internet.
Desenez de la 6 ani ma ajuta asta? as vrea daca exista sa fac bani din desene. daca da ziceti-mi cum.
Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe site-ul DevianArt ai optiunea sa-ti vinzi creatiile!
http://www.deviantart.com
Dar ca sa-ti fie cumparate, trebuie intr-adevar sa fie bune! si sa ai grija ce scrii la "cuvintele cheie" atunci cand urci o creatie pe site, pentru a avea o cat mai buna vizualizare!

| هوراس a răspuns:

Poți să faci bani dacă știi desena în Adobe Photoshop. faci un artwork frumușel, îl uploadezi pe devianart.com și poți să iei bani de acolo

| marin81 a răspuns:

Ce varsta si pregatire ai? De munca se gaseste daca vrei