| Katalin_Adrian_Negrila_1993 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun modulator FM auto raport calitate/pret? imi puteti lasa link.uri in comentariu! O seara buna!

5 răspunsuri:
| Adikis a răspuns:

Nu stiu care sunt cele mai bune, dar din proprie experienta iti spun sa nu iti iei modulator ieftin la 20-30 de lei. Daca chiar vrei, incearca cu ceva mai scump. Eu mi-am luat doua modele diferite din auchan, dar de abia am calitate ca la un post de radio normal, nu sunt deloc multumit

| Katalin_Adrian_Negrila_1993 explică (pentru Adikis):

Ma gandeam sa achizitionez ceva de genu : http://www.altex.ro/......-5mm-negru

| DataSoft a răspuns (pentru Katalin_Adrian_Negrila_1993):

Sau decat sa dai 75 pe un modulator mai pui maxim 50 si iti cumperi cun radio cu usb si card..ca este in jur de 100 si ceva.

| Adikis a răspuns:

Acest modulator este destul de ok, calitatea sunetului este foarte buna, dar daca mai pui la cei 75 de lei, cu 100 iti iei un payer cu intrare de usb sau sd directa. Aici depinde si de nevoile tale, poate tu ai player original in masina ca si mine si nu vrei sa il scoti sau poate ai player mai performant si mai puternic care insa nu suporta usb. Depinde ce vrei tu, dar calitatea acetuia este buna.

| Katalin_Adrian_Negrila_1993 explică (pentru Adikis):

Am navigatie care citeste CD track si nu imi vine sa dau navigatia jos doar ca nu imi citeste mp3 ...as mai putea sa ii pun aux :) Acesta este modelul de navi : http://www.pieseauto.ro/......2-95-1.jpg